RSS
 

Pomoc drogowa w promocji do ubezpieczenia auta

13 kwi

Pomoc drogowa jest świetnym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa Tobie i Twojej rodzinie. Nigdy nie wiadomo kiedy możesz przebić oponę albo rozładuje się akumulator. Dziś, dużo osób do swojej polisy ubezpieczeniowej pozyskuje pakiet assistance.

Dorzucenie pakietu pomocy drogowej do ubezpieczenia niesie ze sobą dużo korzyści. Poniżej znajdziesz listę najważniejszych zalet.

Wartość. Wiele korporacji zaoferuje niższe stawki jeżeli do podstawowego ubezpieczenia klient zakupi dodatkowo pakiet assistance.

Kontakt. Jeżeli masz kłopot ze swoim pojazdem skontaktuj się telefonicznie z technikiem. Nie musisz przeszukiwać danych katalogowych dotyczących usterki, reakcja eksperta będzie zwykle szybka.

Usługi holownicze. W przypadku awarii samochodu na poboczu drogi pomoc drogowa pokryje wydatki holowania. Defektowe auto można zawieźć do wykwalifikowanego i certyfikowanego mechanika.

Przedziurawiona opona. Jeżeli złapiesz gumę, zadzwoń! Serwisant przybędzie, ściągnie uszkodzone koło i założy zapasowe.

Doładowanie akumulatora. Rozładowana bateria samochodowa to powszechna przyczyna problemów z samochodem. Może się to stać, kiedy zostawimy włączone światła.

Dostawa awaryjnego paliwa. Jeżeli Twój zbiornik paliwa w czasie podróży okaże się pusty przywołaj technika, dowiezie on paliwo potrzebne do dalszej podróży.

Pakietami pomocy drogowej objęte są wielorakie wydarzenia. Podczas poszukiwania stosownego pakietu skupiać uwagę trzeba na maksymalne korzyści. Wsparcie to pomaga kierowcą w najgorszych sytuacjach. Nawet gdy wiesz jak zmienić oponę istnieje szereg wielu innych zdarzeń, które mogą wystąpić.

Wpis powstał dzięki pomoc drogowa Radzionków

 
Komentowanie nie jest możliwe

Napisane przez w kategorii Pomoc na drodze

 

Tags: ,

Komentowanie zostało wyłączone.