RSS
 

Jakie korzyści przynosi pomoc drogowa?

13 kwi

Pomoc drogowa jest czymś, co każdy powinien mieć zagwarantowane. Nie ma znaczenia to, czy samochód jest nowy – każdy pojazd może się popsuć. Zbyt dużo osób myśli, iż mając auto świeżo ściągnięte z linii produkcyjnej nie potrzebuje pomocy.

Zakup pomocy drogowej

Przed zakupem pomocy drogowej zweryfikuj, iż wykonałeś właściwe poszukiwania. Bez przeglądnięcia wielu propozycji nie będziesz wiedział, co i za jaką cenę można osiągnąć w standardzie. Wszak nie chcesz pozostać na drodze z niesprawnym autem bez pomocy, prawda?

Oto kilka osiągalnych korzyści związanych z pomocą drogową:

- Pomoc z rozładowanym akumulatorem. Baterie samochodowe tracą swoje cechy z wielorakich powodów. Możliwe, iż zostawiłeś zapalone światło wewnątrz samochodu lub reflektory. Możesz także mieć problemy z alternatorem, a bez niego akumulator szybko się wyczerpie. Dzięki pomocy drogowej doładujesz swoją baterię samochodową i będziesz mógł ruszyć w dalszą podróż.

- Pomoc z oponą. Nie ma znaczenia jak stary masz samochód – opony się zużywają. Możesz zwyczajnie na coś najechać albo opona może mieć nieszczelność. Niezależnie od przyczyny pomoc drogowa umożliwi wymianę na koło zapasowe.

- Pomoc z zamkniętym zamkiem. Sporo osób znajdowało się w takiej sytuacji kiedy uprzytomniło sobie, iż klucze pozostały zablokowane w aucie. To nie jest przyjemne a pomoc ślusarza jest kosztowna. Dzwoniąc po pomoc drogową usługi takie masz wliczone w pakiet.

- Pomoc z pustym bakiem. Wydarzyć się może, iż podczas wycieczek zabraknie paliwa – często stacje benzynowe oddalone są od siebie o wiele kilometrów. Korzystając z pomocy drogowej otrzymasz dodatkowe paliwo, poprzez to będziesz mógł dojechać do stacji i uzupełnić braki.

- Usługi holownicze. Jest to jedna z najważniejszych cech pomocy drogowej. Sprawdzają się wówczas, kiedy samochód trzeba przetransportować do serwisu.

Porównanie usług

Kiedy będziesz analizował oferty, żeby wybrać odpowiedni program pomocy drogowej, upewnij się iż zawarte w nim są wszystkie te przypadki przedstawione wyżej.

Wpis powstał przy współpracy z holowanie Radzionków

 
Komentowanie nie jest możliwe

Napisane przez w kategorii Pomoc na drodze

 

Tags: ,

Komentowanie zostało wyłączone.